Галерея світлин

ГОНЧАРСТВО   ПИСАКАРСТВО   РОДИННЕ КОЛО   ІГРАШКА СОЛДАТУ

Експрес-портрет від уманського художника Василя Власюка

10 та 11 жовтня 2020 р. в Художньому музеї – відділі Уманського краєзнавчого музею з нагоди Дня художника  можна було замовити експрес-портрет професійному художнику  Василю Власюку. Захід мав на меті популяризацію творчості уманських митців, що яскраво відображає їхні творчі пошуки.

Василь Власюк – майстер високого професійного мистецького вишколу: учень уманського художника-педагога Корнія Мікіндо, випускник Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова у Львові. В творчості Власюк займається живописом, графікою, книжковою ілюстрацією, але перевагу віддає дивовижній, чаруючій акварелі, теплим, живим жанрам – пейзажу та портрету. Він є автором численних акварелей з краєвидами дендропарку «Софіївка» та образами історичної пам’яті, яку зберігають архітектурні перлини старої Умані минулих століть. Художник переконливо висловлює і свою громадянську позицію, адже був активістом Євромайдану – розписував каски і амуніцію для майданівців. А  нещодавно побачила світ, ілюстрована художником,  дитяча книжка Сашка Лірника «Пухнасті казочки».

Наразі, в Художньому музеї, майстер своєї справи, за 20-30 хв.  швидким рухом олівця створював портрети уманчан. Жанр графічного портрету виявлявляє  Василя Власюка, як тонкого і бездоганного рисувальника.  В кожному експрес-портреті прочитується реалізм, увага до деталей, психологічна характеристика образу, миттєвість почуттів та емоцій. Тож, знайомимо Вас з роботою МАЕСТРО !!!

Ми – нащадки козаків!

В Уманському краєзнавчому музеї 13 жовтня, з нагоди особливого для українців свята – Дня Українського козацтва була проведена інтерактивна екскурсія «Ми – нащадки козаків», з відтворенням козацьких традицій та куштуванням козацьких страв: рибної юшки і кулішу.

СОЛДАТИ ПЕРЕМОГИ

Виготовлення полотна. Шлюбні традиції. Весільний стрій.

В Уманському краєзнавчому музеї проводять тематичні екскурсії до Дня Святої Параскеви П’ятниці – покровительки ткацтва, килимарства, шлюбу у народному повір’ї.

Тематична екскурсія “Козацькому роду нема переводу! Герої Уманщини – захисники України!”


 Відокремлений структурний підрозділ Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва 

ВИСТАВКА “СИН СВОГО БАТЬКА”

ВИСТАВКА “ПЕРШІ МУЗЕЙНІ ЕКСПОНАТИ”

ТАБІРНІ БУДНІ

 

ГІРКА ТА ПЕКУЧА ПАМ’ТЬ

ВИТИНАНКИ З ТАРАСОМ КРАМАРЕНКОМ

ГОНЧАРСТВО

ПИСАКАРСТВО З СВІТЛАНОЮ БАС

РОДИННЕ КОЛО

ІГРАШКА СОЛДАТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *